Alıcısı Hazır İşler (Kazançlı İş Fikirleri Listesi)

Alıcısı Hazır İşler, ticaret yapmak isteyenlerin ilk aradığı konudur. Müşterisi hazır işler, kazançlı iş fikirleri serimizde fırsat yaratan liste hazırladık.

Müşterisi Hazır İşler Nasıl Bulunur?

Müşterisi hasır işler için iş hayatında yer almalı, insanların nelere para harcadığını iyi gözlemlemeliyiz. Kalabalık bir yerde gördüğünüz bir ürün belki hiç satılmayabilir. Çünkü alıcısı yoktur. Hangi işin hangi ürünün alıcısı olduğunu bilmek aslında çok basittir. Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinde çok satanlar listesini incelerek en çok satılan ürünlerin listesini çıkarabiliriz.

E-Ticaret Sitelerinde Çok Satan Ürünler Nelerdir?

Bilinen en büyük e-ticaret siteleri, n11.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com, Trendyol.com ve Amazon.com.tr pazaryerleridir. Bu sitelerde her gün binlerce ürün satılır.  Bu sitelerin çok satanlar listesini incelediğimizde aradığımız sonuca ulaşmış oluruz.

N11 Çok Satan Ürünler Nelerdir?

N11 Çok Satan Ürünler listesini görmek için Tüm Kategoriler – Çok Satanlar – n11.com adresine girip bakıyoruz. N11 Hangi Ürün Satılır dersek genel olarak fiyatı uygun rekabeti az ürünler tercih etmeliyiz. N11 e-ticaret yapsak biz aşağıdaki listedeki ürünleri tercih ederdik.

 • Pileli sineklik kapı ve pencere sineklik plise sineklik
 • Twenty3 erken örme aplike nakışlı şort
 • 70X25 CM Boks Kum Torbası Seti+ Eldiveni + Tavan Aparat
 • Fıratpen Pimapen Pencere Menteşeli Sineklik Pencere Sinekliği

Hepsiburada Çok Satan Ürünler Nelerdir?

Hepsiburada’nın çok satanlar kategorisi yok ancak n11 de satılan ürünlere benzer ürünlerin Hepsiburada da satılacağını unutmamak lazım. Benzer ürünlere bakarak satış yapabiliriz. Hepsiburada da satış yapan firmaların ürün fiyatları oldukça yüksek. Belki N11 üzerinden alıp Hepsiburada üzerinden satış yapabiliriz.

Gittigidiyor Çok Satan Ürünler Nelerdir?

Gittigidiyor üzerinden çok satanlar listesini görmek için Haftanın Çok Satanları – GittiGidiyor

 Bağlantısına tıklayın. Göreceğiniz üzere gitti gidiyor listeyi kategorize etmiş. Farklı kategorilerde farklı ürün guruplarını görebiliyoruz.

Trendyol Çok Satan Ürünler Nelerdir?

Trendyol butik çeklinde işletmelerin hizmet verdiği pazaryeri platformudur. Bri çok firma birçok ürün satışı yapmaktadır. Belirli birçok satanlar listesi yok ancak trendyol popüler sayfalar diye ana sayfanın alt kısmında liste var. Bu listeden popüler olan ve satışını yapabileceğimiz ürünleri bulabiliriz. İlk gözümüze çarpan “su arıtma cihazı satmak” ve erkekler için “traş makinesi” satmak. Neden bunları seçtik.

trendyol alıcısı hazır işler
Alıcısı Hazır İşler – Trendyol

Pandemi nedeniyle insanlar evde daha çok vakit geçirmektedir ve su tüketimi artmaktadır. Haliyle pahalılaşan hayat şartlarında evde su arıtmak ve evde traş olmak yeniden popüler hale gelmiştir. Aşağıdaki linklerden trendyol çok satan ürünlere ulaşabilirsiniz.

Amazon Çok Satan Ürünler

Amazon ülkemizde piyasaya girdiğinden buyana sürekli büyüyen bir grafik izlemektedir. Haliyle erken dönemlerde yerimizi alırsak ilerleyen süreçlerde satışlarımız artacak ve güvenilir firma olarak görüneceğiz. Amazon’da çok satan ürünleri görmek için Amazon.com.tr Çok Satanlar: Amazon’daki en popüler ürünler bağlantısına tıklayıp siteye gidelim. Ana sayfasında saatlik olarak çok satan ürünleri gösteren listenin yanında bulunan kategori listesinden istediğimiz kategoriyi seçerek te inceleme yapabiliriz.

Alıcısı Hazır İşler Nelerdir?

E-ticaret dışında normal hayatımızda da alıcısı hazır işler, müşterisi hazır iş fikirleri bulunmaktadır. Tamamını anlatmak çok uzun olacağından sizlere liste halinde sunmanın daha iyi olacağını düşündük.

 • Organik, yöresel gıda satışı yapmak
 • Bebek ürünleri satışı yapmak mağazası açmak
 • Etüt merkezi açmak özel ders vermek
 • Evden eve nakliyat yapmak
 • Oyun Evi Açmak
 • Büfe Açmak
 • Su Bayiliği Açmak
 • Halı Temizleme ve Koltuk Yıkama Açma
 • Kişisel Bakım ve Kozmetik Mağazası Açmak
 • Tasarruf Cihazları Satışı Yapmak
 • Oto Yıkama Dükkânı Açmak

Bu yazımızda sizlere müşterisi hazır iş fikirleri ve alıcısı hazır işler hakkında fikir vermeye çalıştık. Sizde piyasayı takip ederek dönemsel olarak satışı çok yapılan ürünleri satışa sunabilir ve iyi kazançlar sağlayabilirsiniz. wiki kategorimizdeki diğer yazıları da okuyabilirsiniz.

Batuhan Şahingözlü

İki Üniversite, Üç Uzamanlık alanı ile profesyonel olarak içerik üretimi yapmaktayım.  Farklı Platformlar ve farklı sitelerde içerik üreterek internet ortamında insanlarımızın doğru bilgiye ulaşmasına yardımcı olmaya Çalışıyorum

We will be happy to hear your thoughts

   Leave a reply   Bedava Bilgi
   Logo