Türk Telekom bedava internet 2021**Sürekli Güncel

Türk Telekom bedava internet 2021 yılında da hız kesmeden devam etmektedir. Abone sayısını her yıl arttırmayı başaran Türk Telekom, bedava internet kampanyaları ile adından sıkça söz ettirmektedir.

Bedava Bilgi ailesi olarak sürekli güncel tutacağımız Türk Telekom bedava internet kampanyası ile sizlerin haberdar olmasını sağlayacağız.

2021 yılda birçok bedava internet kampanyası düzenleyen ve düzenlemeye devam eden Türk Telekom bir yandan alt yapısınız güçlendirerek daha fazla çekim alanına sahip olurken bir yandan da yeni müşteriler kazanmak için birçok kampanya düzenlemektedir. İster faturalı isterseniz faturasız hatta sahip olun Türk Telekom bedava internet kampanyalarından yararlanabileceksiniz. Size göre uygun bir kampanya bulmanız mümkündür.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma 2021

Yaptığı yatırımlarla kendini sürekli olarak geliştiren Türk Telekom firmasından sizlere en güncel Türk Telekom bedava internet 2021 kazanma ile ilgili bilgiler vermeye özen gösteriyoruz. Fatura türünüze göre en uygun ve en güncel kampanyalardan birini seçebilirsiniz. Faturalı ve faturasız hatlara özel oluşturulan bedava internet kampanyaları sizler için sıraladık.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Mobil Kampanyası

Türk telekom bedava internet kampanyaları 2021’de de tüm hızıyla devam ediyor

Türk Telekom da en çok düzenlenen ve yenilenen bedava internet kampanyası mobil uygulamadan girilerek size özel kısmında yer alan sil süpür kampanyasıdır. Sil süpür ile her hafta çeşitli özelliklere sahip bedava internet kazanabilirsiniz. Bir kerelik değil her hafta yeni bir deneme şansı veren sil süpür ile, günlük, gecelik, haftalık veya sosyal medyada kullanabileceğiniz bedava internet kazanmanız mümkün.

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Eğer faturasız hatta sahipseniz siz de bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. En güncel kampanyalardan biri olan Türk Telekom 30 GB bedava internet kampanyası katılmak ve kazanmak için tek yapmanız gereken telefonunuzun mesaj kısmına gelerek 30 GB yazıp 5555 e göndermek yeteli olacaktır.

Türk Telekom Arayanı Bil 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

İster faturalı ister faturasız hatta sahip olun, size özel olarak sunulan bu kampanya ile aryanı bil servisi sayesinde anında 1 Gb bedava internet kazanabilirsiniz. Arayanı bil servisi ücretli olup sonradan iptal edilebilmektedir. Bir aylık aboneliğe 1 haftalık 1 GB, 6 aylık aboneliğe ise aylık 1 Gb bedava internet tanımlamaktadır.Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

4,5G ye henüz geçmediyseniz ve geçmek istiyorsanız bedava internet kazanmak için en uygun zaman çünkü 4,5G ye geçişlerde 1 ay geçerli olan 30 GB bedava interneti anında kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hattınızı 4,5G özellikli yeni bir sim kartla değiştirdikten sonra mesaj kısmına 4,5G 30 GB yazıp 5555 e göndermek.

Hediye Sosyal Medya Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom kadın müşterileri faturasız hatlara tek seferde 25 TL ve üzeri yüklemelerde hediye sosyal medya kampanyasına katılabilirler. Kampanya dahilinde 1 ay boyunca whatsapp için 1 GB twitter ve facebook için 1 GB olmak üzere toplamda 2B bedava internet kazanacaklar. Katılmak için SOSYAL PAKET yazıp 5555 e göndermek yeterli.

Mor Hediye Bedava İnternet Kampanyası

Faturasız hatlara özel tek seferde 25 TL ve üzeri yüklemelerde geçerli 1 ay boyunca 1 GB bedava internet kazanmak mümkün. Bedava internet kazanmak için MOR HEDIYE yazıp 4545 e göndermek gerekiyor.

Türk Teleokom Faturalı Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet 2021 yazımız tüm hızıyla sürerken, faturalı hatlara özel gel dene kampanyası ile her hangi bir faturalı tarifeye geçen aboneler 3 ay boyunca cayma bedeli olmadan toplam 30 GB bedava internet kazanacaklardır. Kampanyaya katılmak için faturalı tarifeye geçtikten sonra GEL DENE yazarak 5555 e mesaj atmak gerekmektedir.

Selfy Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Selfy aboneleri her yüklemeye bedava 1 GB internet kazanma şansı yakalıyor. Gençlerin gözde tarifesi olan Türk Telekom Selfy ile hattınıza her 30 TL ve üzeri yüklemelerde 1 GB bedava internet kazanırsınız. Yükleme yapıldıktan sonra DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545 e mesaj atmak yeterli.

Türk Telekom gençlere özel ayrıcalıklar tanımaya devam ediyor. Sefycard üyeliği aktif edildiği taktirde 5 GB bedava internet kazanmak mümkün. Gençlere verdiği değeri sürekli gösteren Türk Telekom Selfy ile sil süpür kampanyasından bedava internet kazanmak mümkün. Ayrıca hatta 30 TL ve üzeri yüklemelerde 1GB bedava internet veren Selfy ile sosyal medya paketini ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder Kampanyası

Türk Telekom aboneleri arasında hediye internet gönderimine olanak sağlayan Türk Telekom Hediye İnternet gönder kampanyası ile arkadaşlarınıza sevdiklerinize 1 GB hediye internet gönderdiğinde siz de 1 GB hediye internet kazanmış olursunuz. Böylece siz herhangi bir kayıp yaşamazken arkadaşlarınız veya sevdikleriniz 1 GB internet kazanmış olurlar. Kampanyaya katılmak için HEDIYE 555****5*23 1GB gibi numarayı yazdıktan sonra 9433 e ücretsiz mesaj atmanız yeterli.

En güncel Türk Telekom Bedava İnternet 2021 yazımız ile sizlere Türk Telekom bedava internet kazanma bilgileri vermeye çalıştık. Yeni kampanyalardan haberdar olmak için bedava bilgi sitemizi sık kullanılanlara eklemeyi unutmayın.

Önceki yazımızda Turkcell bedava internet kampanyaları, Turkcell bedava internet nasıl alınır isimli makalemizi okumak isteyebilirsiniz.

1 Comment

      Leave a reply

      Bedava Bilgi
      Logo