Turkcell Bedava İnternet Kampanyası **Sürekli Güncel

Turkcell Bedava İnternet 2021 yılında da devam ediyor. Sizlere  bedava internet kampanyaları hakkında bilgi vermek ve en kolay şekilde nasıl yararlanmanızı sağlayacak bedava internet  kapsamında oluşturduğumuz Turkcell Bedava İnternet yazısı hazırladık. Sizde internette çok zaman geçiriyorsanız ve internet kotanız yetmiyorsa bu yazı tam size göre.

Turkcell 2021 yılında da bedava internet dağıtmaya devem ediyor. Diğer operatörlerin yapmış olduğu kampanyaların gerisinde kalmamak ve abonelerini onlara kaptırmamak için ayrıca kendi abonelerini de arttırmak amacıyla birçok farklı kampanya ile bedava internet dağıtıyor.

Turkcell Bedava İnternet 2021 Kampanyaları

Ülkemizdeki en büyük GSM operatörlerinden biri olan Turkcell Bedava İnternet 2021 kampanyalarını sizler için derledik. En güncel kampanyalara aşağıdaki listemizden ulaşabilirsiniz.

Turkcell Yeni Hat Tanışma Hediye Kampanyası

Yeni hat kullanımının arttırmak isteyen Turkcell yeni hat alanlara 5GB bedava internet hediye ediyor. Hediyenizi alabilmeniz için, hattınız açıldıktan sonra HAT HEDIYESI 5GB yazıp 2020 ye mesaj göndermeniz yeterli. Böylece her ay 25 TL ve üzeri yüklemelerde 3 ay boyunca geçerli 5GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

Bunun yanında yeni hat alan ya da hattını Turkcell e taşıyan yeni abonelerin katılabileceği Hoş geldin 5GB bedava internet kampanyası da ek olarak sunuluyor. Kampanyaya katılmak için yeni hattınızla HOSGELDİN5GB yazarak 2222 ye ücretiz mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

 • Turkcell Şansa Reklam Tıkla Bedava İnternet
 • Turkcell Biz Ekip Kur Bedava İnternet Kazan Kampanyası
 • Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Bedava İnternet Kampanyası
 • Turkcell Dijital 2GB Bedava İnternet
 • Turkcell Bizce Bedava İnternet
 • Bip Yıldızları Bip Kullan Kazan Bedava İnternet Kampanyası
 • Turkcell 30 GB Bedava İnternet
 • Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kampanyası
 • Turkcell Super 2 GB Bedava Internet
 • Turkcell Web 2GB Bedava İnternet
 • Turkcell Rahat Hayat Haydi Gel Bedava İnternet
 • Turkcell Kim 1 GB İster Bedava İnternet Kampanyası
 • Paycell kart ile !00 TL Harcamaya 500 MB Bedava İnternet


Turkcell bedava internet kampanyaları ile hız kesmeden devam ediyor

Paycell kart ile yapacağınız her 100 TL harcamanıza 500 MB bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Her Gole 100 MB Bedava internet Kampanyası

Turkcell belirlediğiniz takım her gol attığında sizlere 100 MB bedava internet kazandırıyor. Üstelik takımınız gol atmasa bile 100 MB internet bedava. Tek yapmanız gereken “goller cepte” uygulamasını indirerek “her hol 100 MB” linkine tıklayarak maç seçmeniz yeterli.

Otomatik Ödeme Talimatına 5 GB Bedava İnternet

GNÇ li abonelere özel olan bu kampanyada otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda 5 GB bedava internet kazanabiliyorsunuz.

GNÇ Çatlat Bedava İnternet Kampanyası

Hem eğlenmenize hem de bedava internet kazanmanıza olanak sağlayan GNÇ ÇATLAT oyunu tam size göre olabilir. Telefonunuza yükleyeceğiniz GNÇ uygulamasına girip ÇATLAT kısmında bulunan yumurtaları çatlatıyorsunuz. Hediye interneti kullanmak için haftanın 2 günü tekrar Çatlat a girip yumurtaları çatlatman gerekli.

Dergilik 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Dergilik uygulamasını ilk defa kullanacak olan ya da son 1 yılda hiç kullanmayan abonelerde geçerli bu kampanya ile haftalık 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2021 listemize aşağıdan ulaşarak siz de bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Yaani  İnternet Uygulaması

Yaani arama motorunu kullananlar aylık 1 GB bedava internet kazanabiliyor. Yaani arama motorunu indirip kullanmaya başlayarak kullandığınız süre boyunca bedava internet kazanabiliyorsunuz.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Haftalık 10 GB a kadar bedava internet kazanabileceğiniz uygulama içindeki salla kazan kısmından yararlanabilirsiniz.

Turkcell faturalı ve faturasız hatlara yönelik birçok kampanya düzenlemekte ve bu kampanyaları sürekli güncellemektedir. Siz de bedava bilgi sitemizi takip ederek güncel kampanyalara ulaşabilir ve bedava internet kazanabilirsiniz.

Önceki yazımızda hat meşgul ne demek? hat neden meşgul çalar? hat meşgul sorunu ve çözümü için hazırladığımız yazımız da ilginizi çekebilir.

2 Comments

   Leave a reply

   Bedava Bilgi
   Logo