Vodafone Bedava İnternet kampanyası**Güncel

Vodafone Bedava İnternet yazımızda her türlü aboneye hitap edecek bedava internet kampanyalarını sizler için bir araya getirdik. Eski adı Telsim olarak bilinen Vodafone yıllardır ülkemizde hizmet veren köklü bir GSM operatörüdür.

Milyonlarca abonesi bulunan Vodafone hem mevcut müşterilerini korumak hem de yeni müşteriler kazanmak için birçok vodafone bedava internet kampanyaları düzenlemektedir.

Vodafone uygulaması olan vodafone yanımda bedava internet sms ve dakika kazanmak için kullanılması gereken uygulamaların başında geliyor.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet 2021 Kampanyaları

Vodafone yarımda uygulaması ile hattınıza ait internet, fatura, sms detaylarını takip edebilir, faturalarınızı ödeyebilir ve bir çok size özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Google play storeden indirip telefonunuza kuracağınız vodafone yanımda uygulaması ile 1 GB, 2 Gb, 5 Gb bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone yanımda uygulaması ile bedava internet kazanma yollarını sizin için bir araya getirdik.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone uygulamasına giriş yaptıktan sonra Süpermarket kısmında 100 TL lik alışveriş yaparak vodafone 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Ayrıca Vodafone yanımda süpermarket kısmından yapacağınız alışveriş ile mutfak ihtiyacınızı karşıladığınız gibi 20 TL lik indirim kazanarak avantajlı alışveriş yapmış olacaksınız hem de 10 Gb bedava internet kazanmış olacaksınız.

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone yanımda uygulamasını kullanarak vodafone yanımda arkadaşını davet et kampanyası ile arkadaşını davet ederek aylık 3 Gb olmak üzere toplam 9 GB internet kazanabilirsiniz. Uygulama içinde yer alan arkadaşını davet et linkini arkadaşınıza göndererek vodafone yanımda uygulamasını indirmesi yeterlidir. Vodafone yanımda arkadaşını davet et kampanyası ile arkadaşınız daveti kabul edip uygulamayı indirirse hem siz hem de arkadaşınız 9 GB bedava internet kazanmış olacaksınız.

Vodafone yanımda uygulamasını 6 aydır kullanmayan arkadaşınıza davet linki göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.

vodafone bedava internet kampanyalarına öncülük ediyor

Toplan Gel Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Toplan Gel Kampanyası ile vodafone bedava internet kampanyası kapsamında hem siz hem yakınlarınız bedava hediye internet kazanabilirsiniz. Toplan gel kampanyası ile 1 yıl boyunca  her yerde geçerli her ay 2 GB bedava internet ve sosyal medyada geçerli 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Toplan gel kampanyası ile numara taşıyan veya yeni hat alanlar aynı gurup içerisinde hediyeler kazanırlar. Vodafone abonelerini arttırmak için oluşturulan toplan gel kampanyası hem size hem de sevdiklerinize hediye kazandırmak için iyi bir şanstır.Vodafone Yanımda Bana Ne Var Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone yanımda bana ne var çarkı ile 5 GB bedava internet kazanmanız mümkün. Uygulama içerisinde yer alan bana ne var hediye çarkını çevirerek sizde kendinize bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone E Fatura Bedava İnternet Kampanyası

Hem doğaya katkı sağlayıp yeşili ve ağaçları korumanın yanı sıra hem de kağıt israfını önlemek için kampanya başlatan vodafone, e-fatura seçimi yapan abonelerine 1GB internet hediye ediyor. E-fatura ya geçip 1 GB bedava internet kazanmak için mesaj olarak EFATURA yazıp 7000 e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone Freezone Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 26 yaş gurubundaki genç abone sayısını arttırmak için sunduğu freezone tarifesi ile freezone lu gençlere bedava internet kazandırmaktadır. Aylık 30 Tl ve üzeri yükleme yapan freezone aboneleri aylık 2 GB vodafone freezone bedava internet kazanabilmektedir.

Vodafone seviyorum İnterneti 3GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone seviyorum interneti testi, insanların internet alışkanlıklarını test etmek için oluşturulmuş bir testtir. Teste katılanlar 3GB bedava internet kazanabilir. Vodafone seviyorum interneti tesi sonucunda çıkan sayfaya telefon numaranı girerek hattınıza gelen kodu girerek 3GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu oynayarak yakaladığın her BIT ile bedava internet kazanmak mümkün. Oldukça basit bir oyun olan İnternet Avcıları Oyunu play store den indirerek giriş yapabilir, havada uçuşan BIT leri yakalayarak 4GB a kadar bedava internet kazanabilirsin.

Vodafone  8GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone bedava internet 2021 kampanya yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Vodafone abonelerinin denemesi için deneme paketi kampanyası başlattı. Deneme paketi olarak 1 ay ücretsiz kullanıma izin veriyor. Paketi denedikten sonra 1 ay dolmadan mutlaka paketin iptal edilmesi gerekli aksi taktirde ücret ödemeniz gerekir.

8GB bedava internet paketi size 1 ay boyunca denemeniz için tanımlanmaktadır. Bu paketi daha önce kullanmayanlar SUPER2GB yazarak 3636 ya mesaj atmaları gerekli. Daha önce kullandıysanız bu paketten yararlanamıyorsunuz. Paketin yenilenmesine 1 -2 gün kala paketi iptal ederseniz 1 aylık bedava internet kazanmış olacaksınız. Bedava 8 GB internet kullandıktan sonra paketi iptal ettirmek için ABONE SUPER2GB yazıp 3636 ya mesaj göndermelisiniz. Unutmayın paketi iptal etmezseniz ücret ödemek zorunda kalacaksınız.

Pazartesi TL Yükle 2 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone bedava internet faturasız hatlar için oluşturduğu kampanyalardan biri de TL yükle bedava internet kazan kampanyasıdır. Pazartesi günü yükleyeceğiniz TL ile anında 2GB bedava internet kazanırsınız. Bu kampanyadan ayda 1 defa yararlanabilirsiniz.

Önceki yazımızda Turkcell bedava internet kampanyaları hakkında bilgiler verdiğimiz makalemiz ilginizi çekebilir.

We will be happy to hear your thoughts

      Leave a reply

      Bedava Bilgi
      Logo